Učíme sa doma I. A - Mgr. Hudecová III. A - Mgr. Kovalčinová IV. A - Mgr. Girmanová VI. A - Mgr. Kaššaiová VII. A - PaedDr. Becová VIII. A - Mgr. Sokol IX. A - Ing. Bodnár I. B - Mgr. Davalová II. B - Mgr. Kostrubová III. B - Mgr. Mrázová IV. B - Mgr. Kunštár, Mgr. Olahová I. C - PaedDr. Prihodová 1. oddelenie ŠKD - Váchalová 2. oddelenie ŠKD - Lőrincová Výchovná skupina - Tomková Asistentka učiteľa Heczeiová

Učíme sa na diaľku

Milí rodičia a žiaci

Súčasná ťažká situácia nám nedovoľuje stretávať sa v škole na vyučovaní. Už teraz nám veľmi chýbate... Keďže nevieme, kedy sa opäť uvidíme, preto sme pre vás pripravili zaujímavé vyučovanie vhodné na vzdelávanie doma, ktoré môžete spolu s rodičmi plniť a krátiť čas strávený doma.

Podľa svojej triedy a učiteľa tu máte pripravené rôzne materiály na učenie. Kliknite na predmet a otvorí sa vám dokument, s ktorým môžete pracovať. Pracovné listy si prepíšete do svojich zošitov. Materiály sú pripravené na celý týždeň. Každý týždeň tu na Vás budú čakať nové úlohy.

Po splnení všetkých úloh si môžete oddýchnuť pri aktivitách, ktoré pre Vás pripravili vychovávateľky ŠKD.